Göcek ‘te Tatil

Göcek, bakir doğası ve barındırdığı eşsiz imkanları ile son yıllarda pek çok kişinin vazgeçilmez tatil seçeneği olmuştur. Kalabalıktan uzak, doğa ile baş başa, dinlendirici bir tatil arayanlar için Göcek vazgeçilmez bir duraktır.

Göcek; Ege ve Akdeniz arasındaki kilit konumu, Dalaman havalanına 15 km ve Fethiye şehir merkezine 30 km konumlanması sebebi ile tatilcilere ulaşımda kolaylık sağlamaktadır. Göcek, ılıman kışları sebebi ile de Nisan’dan Kasım ayına uzanan geniş bir tarih aralığında misafirlerini ağırlamaya hazırdır .

Doğal koyları, sakin adaları ve temiz denizi ile deniz tatili arayanları cezbeden Göcek’ te günübirlik ve yatılı yat turları ile denize doyabilirsiniz. Yat turizmi açısından sağladığı imkanların çokluğu, marinaların çokluğu ve hemen her yatın ihtiyaçlarını karşılayabilen kalitesi de yat severlerin burayı tercih etmesinde etkili olmuştur.

Tüm bu imkanlardan faydalanmak isteyen tatilciler, Turgut Özal caddesi üzerinde ve kordon da restoran, kafe ve alışveriş mekanlarını bulabilirler. Restoran ve kafelerde farklı yiyecek alternatifleri bulabileceğiniz gibi sahil kenarında deniz ürünleri yemenin keyfini begonviller ve yeşillikler eşliğinde sürebilirsiniz.

Bim, A101, Migros, Macro Market gibi büyük zincir marketlerinin tümünün yanı sıra kasap, manav, eczane ve çiçekçi gibi pek çok dükkândan da yürüme mesafesinde ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Butik kıyafet ve takı dükkanları ile orijinal hediyelikçilerden keyifli alışverişler yapabilirsiniz

Tüm bu sebeplerle bir cazibe merkezi olan Göcek, konuklarına alternatif ve üst kalite ve çeşitli konaklama imkanları da sunmaktadır. Dilerseniz butik oteller veya büyük zincir otellerde konaklayabilir, dilerseniz de kendinize ait bir villa veya daire kiralayarak özel bir mekanda tatilin tadını çıkarabilirsiniz.