Hakkımızda

Şirketimiz

``By Özcan Turizm İnşaat Limited Şirketi`` 'nin alt markası olarak hizmet sunmaktayız. Göcek ve çevre bölgelerde Gayrimenkul hizmetlerini profesyonel kalitede sunan bir firmayız. Geniş emlak portföyümüz ve satış danışmanlarımız ile güvenilir, kaliteli ve profesyonel destek sunuyoruz..

Vizyonumuz

Göcek, Fethiye, Köyceğiz, Dalyan bölgesi öncelikli olmak üzere sunduğumuz profesyonel gayrimenkul hizmetlerimiz ile memnun müşteriler oluşturmak. Ve Ayrıca bu bölgelerde ki yerli ve yabancı müşterilerimiz tarafından tercih edilen, tanınmış bir marka olmak.

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Göcek ‘te, villa kiralama, arsa alım satımı, İşyeri satın alma kiralama, konut alım satım, kiralama, bakım gibi gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmet sağlıyoruz.

Uzun yıllardır emlak sektörün de faaliyet gösteren bir ekibe sahibiz. Bu sayede sizi daha iyi anlıyor ve ne istediğinizi hızlı bir şekilde size sunabiliyoruz.

Güler yüzlü, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Profesyonel ve hızlı ekibimiz ile zamandan ve dolayısıyla nakitten tasarruf sağlayabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.

Emlak satış öncesi ve sonrasında da sizlerin yanınızdayız. Geniş gayrimenkul hizmetlerimiz ile Göcek Premium Real Estate, değerli müşterilerine sürekli profesyonel destek sunmaktadır.

Havalimanı transfer, Gulet yat kiralama, Villa kiralama, Konut tamirat/tadilat hizmetleri, yatırım danışmanlığı, Gayrimenkul değerleme, Emlak alımı sonrası vatandaşlık kazanımı için danışmanlık, Emlak görme ve inceleme hizmeti, Gayrimenkul satış tanıtımı gibi çok çeşitli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Blog

TürkçeEnglishDeutschFrançaisРусскийItalianoMagyarNederlands
Whatsapp